Videofilmowanie

Videofilmowanie dronem, videofilmowanie wydarzeń, targów, spotkań, videofilmowanie Kraków, Warszawa, Poznań… Tysiące jest dróg i kierunków do odnalezienia swojej wymarzonej ekipy filmowej. Takiej, która zadba o piękny efekt końcowy, profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach produkcji filmowej, a do tego jeszcze o relacje i pozytywny kontakt. Właśnie znaleźliście, jesteśmy do Waszych filmowych usług!

Kręcimy filmy o różnorakiej tematyce i pracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją małych form filmowych, jak filmy promocyjne i reklamowe, videoelacje z eventów, nagrania produktowe, czy teledyski. W takich formach jesteśmy w produkcji bardzo blisko naszych klientów, wspólnie tworzymy kameralny klimat i skupiamy się na opowiadanej historii w ramach bardzo indywidualnego podejścia. To nasz sposób na maksymalne zaangażowanie w twój film na każdym etapie produkcji, świeże pomysły i odważne filmowe zagrania.

Choć małą produkcję filmową darzymy sympatią szczególną, nie są nam obce duże plany zdjęciowe i równie chętnie nasze kamery towarzyszą realizacji materiałów pełnometrażowych oraz większym kampaniom reklamowym. Pod warunkiem, że i w takim wypadku na początku wypijemy razem choćby jedną kawę czy herbatę i opowiesz nam o swoich pomysłach oraz oczekiwaniach – wierzymy w relacje i w to, że właśnie w nich rozpoczyna się dobry film.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this