Filmowanie dronem

Niektórym z nas nie wystarcza perspektywa patrzenia na coś w utarty sposób, wolą sięgać wyżej i patrzeć szerzej. Zdjęcia z drona pozwalają na zupełnie nową promocję dla branży budowlanej i inwestycyjnej, dla hoteli, organizatorów eventów, koncertów, imprez sportowych, czy dla całych regionów i miast. To także świetna możliwość dla osób prywatnych, by pamiątka z ich wesela, czy innego ważnego wydarzenia, zyskała wyjątkowy charakter.

Każdy film, który razem stworzymy, może być pełny przeróżnych ujęć. W zależności od tego, co chcemy pokazać widzowi, gdzie skierować jego uwagę i emocje. Sztuka filmowa przynosi nam szereg możliwości i technik, które odpowiednio zastosowane wydobędą pełnię wyrazu z filmu.

Są momenty, w których liczy się detal i bliskie towarzyszenie kamery, albo chwile, gdy statyczne ujęcie warto podrasować, wprowadzając subtelny lub dynamiczny ruch. Ale bywa też tak, że najlepszy efekt w danej scenie daje filmowanie dronem. W naszej ofercie znajduje się także taka możliwość – film, który z Tobą stworzymy, może byś ubogacony taką usługą lub… w całości stworzony z jej pomocą.

Ujęcia z powietrza i zdjęcia z dużej wysokości poszerzają perspektywę widza, pozwalają mu spojrzeć na filmowany temat w zupełnie inny sposób. Zmiana perspektywy, wprowadzenie ruchu kamery podobnego temu, który wykonuje swobodnie lecący nad nami ptak, może zdynamizować Twój film i wprowadzić do niego niezwykle kinowy efekt.

Filmowanie dronem wymaga doświadczenia, znajomości prawa i stosownych pozwoleń, dlatego warto powierzyć to zadanie specjaliście. Nagrywaniem z powietrza zajmuje się u nas odpowiednio przeszkolony operator, przygotowany do bezpiecznej i efektywnej pracy z dronem. Jeśli więc chcesz pokazać swoim widzom rozmiary i walory inwestycji budowlanej, umiejscowić w filmie siedzibę Twojej firmy lub pokazać swój produkt z innej strony niż dotychczas, jesteśmy gotowi spełnić te marzenia.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this