Filmy weselne i ślubne

Bierzesz ślub albo chcesz komuś zrobić wyjątkowy prezent? Chcesz zachować na pamiątkę rodzinne wspomnienia, zaprosić na ważne wydarzenie, zapamiętać emocje? W naszym filmowym kadrze zapiszemy dla Ciebie wszystko, co uważasz za ważne. Przestrzeń kreacji filmów ślubnych i tych na indywidualne zamówienie traktujemy jak dobry deser – coś, czego nie przejadamy na co dzień, a co sprawia, że wokół nas produkuje się hormon szczęścia 😉

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Bo film ślubny to dla nas spotkanie i relacja. Wyróżniamy się absolutnym skupieniem na Waszej opowieści – nie robimy filmów ślubnych co tydzień, wpadając w powtarzalny rytm, pracujemy na innych planach, wierzymy w oryginalność i porozumienie. Jeśli więc podejmiecie decyzję, że chcecie nas na swoim ślubie czy innym rodzinnym wydarzeniu, nic nas już wtedy nie zatrzyma! Zrobimy z Wami taki film, że nie będzie go można powtórzyć.

Nie robimy długich, nudnych filmów – wybieramy detal, reporterski kadr i dużo dynamiki. Kochamy dopracowany kolor, dyskretną grę świateł. Nie marudzimy, dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce i za granicą. Oferujemy Wam nawet do trzech operatorów, nagranie w full HD lub 4K, zdjęcia z powietrza wykonywane przez operatora drona, piękną oprawę gotowych materiałów opartą na produktach polskich firm rodzinnych i niespodzianki. Ale o tym opowiemy Wam już na spotkaniu lub video chacie.

Zrobimy dla Was film, przygotujemy ślubny teledysk, filmowe zaproszenia czy podziękowania, chętnie zajmiemy się też oprawą fotograficzną. Wszystko w eleganckim kadrze!

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this