Filmy eventowe

Organizujesz wydarzenie i chcesz je uwiecznić? Zrób z nami film eventowy! Przygotujemy dla Ciebie filmowy skrót z tego dnia, dbając o najlepszą jakość i różnorodność ujęć, tak by zawrzeć w nim wszystkie ważne momenty.

Relacja wideo z branżowych targów czy aftermovie z wydarzenia organizowanego przez Twoją firmę będzie doskonałym narzędziem promocji i utrzymania relacji z uczestnikami eventu, a także efektownym zaproszeniem na jego kolejne edycje. Taki materiał możesz wykorzystać w newsletterze, wyświetlić na ekranach w biurze, pokazać na swoich internetowych kanałach komunikacji i sprzedaży, a także nagrać na płyty i rozdać uczestnikom imprezy. Cokolwiek wybierzesz, film eventowy może się stać nowoczesnym i skutecznym narzędziem promocji Twojej marki i atmosfery wewnątrz firmy.

Videorelacja z eventu to także dobry sposób na uwiecznienie ważnej konferencji, ulokowanie wywiadów z uczestnikami lub fragmentów paneli, rozmów i prezentacji. Dla każdego organizatora wydarzenia lub agencji eventowej jest więc wizualną przestrzenią do zaproszenia nowych uczestników i partnerów. To także produkcja, która świetnie sprawdzi się w wewnętrznej telewizji firmowej jako reportaż biznesowy albo podczas wyjazdów integracyjnych i spotkań.

Nasza ekipa tworzy filmy eventowe jako pamiątkę z wydarzenia, ale także prezentację Twojego biznesu. Łączymy więc w naszych realizacjach walory reportażu z lokowaniem produktu, usługi lub brandu. Wiemy, że dzięki zróżnicowaniu treści Twój aftermovie będzie ciekawy, merytoryczny i dynamiczny. Mamy doświadczenie w tworzeniu filmów eventowych z imprez, targów i stylizowanych sesji, a w reportażu cenimy sobie przede wszystkim rejestrację relacji i spotkania. Razem z nami stworzysz więc film, który najlepiej opowie o Twoim wydarzeniu, zareklamuje jego ideę i poszerzy zbudowaną wokół niego społeczność.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this