Filmy biznesowe i korporacyjne

Twoja firma albo startup właśnie wchodzi na rynek i potrzebujesz dotrzeć ze swoimi produktami i usługami do szerszego grona odbiorców? Szukasz nowych klientów i chcesz zadbać o relacje z tymi, których już udało Ci się pozyskać? A może naszedł czas na zatrudnienie nowych pracowników, a więc także na przedstawienie kandydatom Twojej unikalnej oferty pracy?

Jeśli zależy Ci na efektywnej reklamie Twojej firmy, pozwól, że przygotujemy dla Ciebie film korporacyjny, film biznesowy lub materiał employer branding. Tego typu wizerunkowa produkcja skupi się na prezentacji Twojego firmowego potencjału, oferty i konkurencyjności na rynku. Może będzie to filmowe przedstawienie procesu produkcji, instruktaż, oprowadzanie po siedzibie Twojej firmy, czy wideo wizytówka, w której przedstawimy Twój biznes. Taki film w szybki, przystępny i sugestywny sposób zbuduje wizerunek Twojej firmy i świadomość marki, a przy tym zapadnie w pamięć odbiorcom. Film o charakterze employer branding w skuteczny sposób pozwoli Ci natomiast pozyskać nowe ręce do pracy i umocnić swoją pozycję jako pracodawcy.

W zależności od Twoich potrzeb nasza ekipa zadba o estetyczną prezentację Twojego przekazu, będzie Ci towarzyszyć przy pracy, wykona nagrania zarówno w siedzibie Twojej firmy, jak i w profesjonalnym studio. Jesteśmy także gotowi pomóc Ci w doborze lektora lub ekipy aktorskiej, a jeśli cenisz sobie szersze spojrzenie, a Twój potencjał sięga znacznie ponad horyzont, zaprezentujemy Twoją firmę również z powietrza.

Członkowie naszego zespołu mają doświadczenie w pracy przy filmach biznesowych o średnich i małych budżetach filmowych. Jeśli chcesz pokazać swoją innowacyjność, personel, społeczne zaangażowanie Twojej firmy albo jej ekologiczność, zrób to z nami w filmie promocyjnym!

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this