Teledyski

Prowadzisz działalność artystyczną i potrzebujesz teledysku – dobrze trafiłeś! Razem stworzymy wideoklip dostosowany do Twoich potrzeb i stanowiący unikalną ilustrację utworu muzycznego, a przy tym będący połączeniem świetnej jakości obrazu i doskonałej realizacji dźwięku.

Podejmujemy się produkcji teledysku, niezależnie od tego, czy marzy Ci się fabularny klip stworzony w wielu lokacjach, czy może najlepszym obrazem będzie klimatyczne, kameralne video prezentujące Twój utwór. Teledyski rockowe czy hip-hopowe, muzyczne projekty, które warto pokazać, nagrania live session i teledyski koncertowe – jesteśmy otwarci na różne formy.

Pracowaliśmy już na teledyskowych planach z absolutnymi mistrzami z krakowskiego cover bandu Pink Floyd, laureatami The Voice Kids czy wirtuozerką fletu, dla której przygotowywaliśmy pełną wideo oprawę nowatorskiej publikacji muzycznej.

Produkcja teledysków to dla nas zawsze prawdziwa artystyczna przygoda. Jak możesz przeczytać w zakładce „O NAS”, członkowie naszej ekipy są żywo zainteresowani muzyką, mają także wiedzę kulturoznawczą, i siłą tego faktu zawsze znajdujemy wspólny język z muzykami. To dlatego nie proponujemy naszym klientom sztywnego podejścia do formy teledysku, określonej jedynie gatunkiem muzycznym ich utworów i budżetem. W zamian proponujemy wspólną ścieżkę produkcji, która zawsze rozpoczyna się od spotkania w inspirującym gronie, zapoznania się z utworem, do którego ma powstać film, i zbudowaniem unikalnego scenariusza.

Tworząc dla Ciebie teledysk, chętnie zajmiemy się także materiałem making of z jego nagrań, by Twoim odbiorcom pozwolić zajrzeć za kulisy jego powstawania i podejrzeć backstage.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this