Postprodukcja

Bardzo często nasi klienci opowiadają nam po skończonej pracy na planie zdjęciowym, że nie spodziewali się nawet, jak wiele czasu trzeba poświęcić, by zrealizować nagrania, i o jak wielu szczegółach trzeba pamiętać. Nie ma się co dziwić, bo kiedy każdy z nas nosi przy sobie smartfon z doskonałym aparatem, a podstawowe drony można zakupić w popularnych sklepach z elektroniką za niewielkie pieniądze, produkcja filmów staje się tak dostępna, że wydaje się nie być niczym wymagającym.

Aby jednak stworzyć dobry jakościowo film, trzeba dopracować i solidnie wykonać każdy z etapów produkcji. Tworzenie scenariusza, dobieranie odpowiedniego sprzętu i lokacji, rozplanowanie odpowiedniego rozstawienia światła, założenie wystarczającej ilości nagrań do montażu – jest mnóstwo do zrobienia, nim w ogóle włączy się kamery!

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie tylko nie musisz się tym wszystkim przejmować, możesz też mieć pewność, że profesjonalnie zajmiemy się drugim wielkim blokiem tworzenia filmu, czyli postprodukcją. Montaż obrazu, synchronizacja dźwięku, dopracowanie koloru, przygotowanie odpowiednich plików do dystrybucji – to również lwia część produkcji filmów.

Zajmujemy się postprodukcją zarówno na materiałach, które sami nagramy, jak i na dostarczonych nam materiałach zewnętrznych. Jeśli więc potrzebujesz jedynie usługi montażu, czy innego specjalistycznego wsparcia z tego zakresu, skontaktuj się z nami.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this