Montaż filmów

Kiedy już wykonamy dla Ciebie eleganckie kadry i zrealizujemy część nagraniową scenariusza, następuje moment, gdy materiał trzeba poskładać w filmową opowieść. Podobnie dzieje się, gdy masz już zewnętrznie nagrany materiał, a teraz potrzebujesz kogoś, kto stworzy z niego spójny wizualny produkt. To czas na montaż filmu!

Po nagraniach otrzymujemy kilkugodzinny zazwyczaj surowy materiał. Z niego powstać ma najczęściej kilkudziesięciosekundowy albo kilkuminutowy film, więc z materiału tego trzeba wyodrębnić najlepsze ujęcia. Nie jest to prosta praca, bo przecież finalnie nie chodzi jedynie o sklejenie tych ujęć ze sobą, ale takie połączenie, by film był spójny i odpowiednio prowadził emocje widza. Tutaj podstawą jest wiedza teoretyczna, znajomość zasad montowania i swobodne poruszanie się po specjalistycznych programach montażowych.

Kolejnym ważnym punktem montowania filmów jest dobór muzyki, dopasowanie efektów dźwiękowych i spójne połączenie ich z obrazem. Korekcję dźwięku trzeba też zestawić z korekcją barwną, która jest niezbędnym elementem nadania charakteru całości obrazu filmowego.

Wybierając naszą ekipę, możesz mieć pewność, że każdy etap montażu Twojego filmu zostanie przeprowadzony przez praktyków, którzy bez przerwy poszukują nowych możliwości. Współpracując z nami, na każdym etapie masz też dostęp do monitorowania wersji roboczych filmu oraz zgłoszenia poprawek montażowych. Chcemy, by Twój film był idealny!

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this