Kamerzysta

Kamerzysta” to chyba najpopularniejsze hasło, które wpisujemy w wyszukiwarki, gdy potrzeba kogoś, kto zajmie się filmowaniem naszego eventu, nagraniem materiału do filmu promocyjnego, czy uwiecznieniem innych ważnych momentów. Tak, bez profesjonalnego operatora filmowego trudno liczyć na piękne i dopracowane kadry filmowe.

Operator kamery w najlepszy sposób wykorzysta całą swoją specjalistyczną wiedzę i umiejętności, by obraz w Twoim filmie był odpowiednio skomponowany. Nasi operatorzy zdobywają doświadczenie na przeróżnych planach zdjęciowych, pracują na profesjonalnym sprzęcie i nie boją się wyzwań. Dzięki temu masz gwarancję, że pracują z Tobą ludzie, którzy nie tylko uruchomią kamery, ale też doradzą w kwestii oświetlenia i innych rozwiązań technicznych, będą także na bieżąco wspierać Twoją wizję tak, by pokazać ją w eleganckim kadrze.

Chętnie współpracujemy także z agencjami reklamowymi oraz domami produkcyjnymi, które mają już swój plan zdjęciowy, pomysł i scenariusz, ale w ekipie brakuje im operatorów filmowych lub montażystów, a więc po prostu odpowiednich rąk do dobrej pracy. Nasza ekipa nie wzbrania się przed zaangażowaniem w różnorakie filmowe projekty na zasadach freelance, bo to doskonała okazja, by nauczyć się więcej i w twórczy sposób wykorzystać swoje umiejętności.

Jeśli zaś Twoja ekipa jest już w pełni gotowa, by wejść na plan, chętnie dołączymy do zespołu promocji jako realizatorzy materiałów backstage – przygotujemy filmy pokazujące proces produkcji, zajmiemy się także fotosami i werkami, a więc fotografią z planu wykorzystywaną do materiałów reklamowych filmu i fotografią przedstawiającą plan zdjęciowy i ekipę przy pracy.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this