Filmy szkoleniowe

Chcesz się wyróżnić i zapewnić swoim pracownikom efektywne i ciekawe szkolenie? Zależy Ci, na stałym poszerzaniu umiejętności swojego zespołu? Wiesz, że Twoje szkolenie powinno być nowoczesne w formie i skuteczne? Spotkaj się z nami i razem przygotujmy dobry film szkoleniowy. Dzięki niemu, treść przekazywanej wiedzy lepiej i na dłużej zapadnie w pamięć odbiorców, a oni nie będą narzekać na monotonię przekazu.

Te wszystkie walory zapewnimy Ci poprzez fakt zawarcia w filmie szkoleniowym klarownej i zróżnicowanej pod względem formy treści. Film szkoleniowy, który dla Ciebie przygotujemy, to bowiem nie tylko elementy wykładu, ale przede wszystkim obraz. Dzięki niemu możemy przekazać więcej informacji, zadbać o ich różnorodne przedstawienie i przystępność w odbiorze. Zbliżenia na omawiane elementy szkolenia, grafiki, scenki modelowe, prezentacja case-studies – dobierzemy dla Ciebie odpowiedni techniki i narzędzia, które uczynią Twój film szkoleniowy odpowiednim dla wybranej grupy odbiorców.

Z naszym studiem możesz stworzyć film szkoleniowy dedykowany konkretnemu projektowi, filmową bazę wiedzy, a także zaproszenia na szkolenia oraz ich promocję. Chętnie nagramy też dla Ciebie scenki o charakterze video coach, które pomogą uczestnikom Twojego szkolenia sprawdzić się w wyobrażonych sytuacjach, np. z zakresu obsługi klienta czy negocjacji, i na bieżąco uczyć się odpowiednich reakcji oraz konsultować je ze szkoleniowcem.

My też bardzo dużo się szkolimy i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Dlatego mówimy „NIE!” nudnym szkoleniom, które podcinają skrzydła, bo wiemy, że dziś dobry film pełen profesjonalnej wiedzy prowadzącego to klucz do sprawnego uczenia się i mądrego rozwoju. Wyobraź sobie chociażby wywiady z ekspertami albo edukacyjny serial, który nakręcimy dla Ciebie z aktorami i dopasowaną treścią, by Twoi pracownicy oglądali go cyklicznie i uczyli się przez rozrywkę. Jesteśmy otwarci na najbardziej kreatywne pomysły!

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this