Filmy promocyjne

Są ludzie, rzeczy i miejsca, których unikalny charakter i wpływ na innych wyznacza perspektywę patrzenia albo zmianę myślenia. Wierzymy, że takie wartości trzeba pokazać światu! Zrób to z nami, pokazując to, co najlepsze, w dopracowanym filmie promocyjnym! Twoja firma, produkty, usługi oraz idee zasługują na to, by ludzie je zauważyli.

Dobry film promocyjny to film angażujący i działający na emocje. To świetne jakościowo wizualne widowisko, które stało się efektywną i skuteczną reklamą. Niezależnie od tego, czy bazuje na dużym, czy też małym budżecie, zawsze doskonale podkreśli zalety promowanej wartości i zachęci odbiorcę do interakcji. Obraz w ruchu zadziała mocniej niż słowa.

Z pomocą dobrego filmu promocyjnego możesz opowiedzieć historię swojej marki, stworzyć kampanię społeczną, wypromować miasto. Nagrania z powietrza w filmie lotniczym w imponujący sposób pokażą rozmach inwestycji albo piękno otoczenia. Ujęcia na detal w filmie produktowym wyróżnią unikalne cechy i zachęcą do sięgnięcia po ten wybrany produkt. Kampania rekrutacyjna w formie wideo przyciągnie nowych pracowników. Aftermovie z branżowego wydarzenia wzmocni oddziaływanie marki i pozyska kolejnych uczestników. Możliwości jest mnóstwo!

Wybierając nasze studio, otrzymasz nie tylko świetnie przygotowaną ekipę, gwarancję pięknego kadru i otwartość na przeróżne formaty filmu promocyjnego. Naszą siłą jest także wiedza, która pomoże nam wspólnie przejść przez wszystkie etapy produkcji. Razem z Tobą zastanowimy się nad koncepcją i pomożemy w kreacji scenariusza, następnie zrealizujemy kilkugodzinny lub kilkudniowy plan zdjęciowy i zadbamy o jakość nagrań. Na końcu zajmiemy się postprodukcją: montażem filmu, korekcją kolorystyczną (color grading i color correction), dodaniem dźwięku, efektów specjalnych, infografik, komentarzy lektorskich i innych ustalonych elementów.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this