Color grading

Być może masz już swój film, ale wciąż brakuje mu odpowiedniej barwy i wyrazu. Dla nas to nie problem! Prześlij nam swoje materiały, a my zadbamy o kolor każdego pojedynczego ujęcia.

Color correction i color grading to prawdziwa sztuka. To proces, dzięki któremu każdy film zostaje niejako „ubrany” w kolory. Sprawia on, że kolejne sceny ogląda się z zaciekawieniem i z wyraźną przyjemnością płynącą z kontaktu z estetyczną warstwą filmu. Odpowiednia korekcja barwna, wykonana przez profesjonalistę, wygładza niedoskonałości obrazu, nasyca film odpowiednim klimatem, pośrednio także buduje emocje. Dzięki niej gotowy materiał po prostu dobrze się ogląda. To kluczowy moment nadania obrazowi filmowemu piękna i indywidualnego charakteru.

Realizacja nagrań do filmu często wiążę się ze zróżnicowaniem elementów biorących udział w tym procesie: różne pory dnia, zmiany pogody, przestawianie światła, użycie odmiennego sprzętu do wybranych scen. To naturalne, ale obraz, który powstaje, nie jest przez to jednolity i wymaga wyrównania poziomów czerni i bieli, kontrastu czy nasycenia, a także nadania mu konkretnej kolorystyki. I tym się właśnie zajmiemy!

Co więcej, jeśli zrealizujesz z nami swój film od początku do końca, nasza ekipa zadba o kolor już na etapie scenariusza. Pomożemy Ci dobrać paletę barw do filmu i opowiemy o tym, jak wpłynie ona na nastrój i przekaz gotowego materiału. W ten sposób będziesz mieć pewność, że stworzymy razem coś unikalnego.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń do nas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this